Meble drewno i żywica epoksydowa – modne połączenie do eleganckich wnętrz 

stolik z drewna zatapianego w żywicyMeble drewno i żywica epoksydowa to jedno z najbardziej popularnych w ostatnim czasie połączeń materiałowych na rynku mebli. Meble z drewna zatapianego w żywicy epoksydowej odznaczają się unikalnym designem, dzięki czemu każdy element jest absolutnie niepowtarzalny i wyjątkowy. To wyroby dedykowane dla najbardziej wymagających odbiorców. Osób, które cenią sobie unikalność elementów aranżacji wnętrza i postrzegają meble w kategoriach funkcjonalno-dekoracyjnych.
Nasze meble produkujemy na bazie precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów. Drewno pozyskujemy od zaufanych dostawców. Widoczne na powierzchni desek przebarwienia, sęki, pęknięcia, ubytki oraz inne niedoskonałości świadczą o naturalnym pochodzeniu materiału i podkreślają jego szlachetność. Wypełnione przy użyciu żywicy epoksydowej – transparentnej lub barwionej – stają się najpiękniejszą ozdobą mebla.

Meble z drewna zatapianego w żywicy epoksydowej

Projektowanie i wykonawstwo mebli na wymiar to nasza pasja. Stale śledzimy rynkowe trendy i branżowe nowości. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania współczesnego klienta. Możliwości, jakie oferuje połączenie drewna i żywicy epoksydowej są ogromne, a odpowiednio przygotowane deski pozwalają na zastosowanie materiału w tradycyjnych i bardziej śmiałych aranżacjach.

Jako doświadczona firma stolarska obsługujemy pełne spektrum projektów. Oferujemy meble sypialniane, biurowe oraz kuchenne na wymiar. Meble drewno i żywica epoksydowa w ofercie Kampwood to przede wszystkim:

  • stoły,
  • stoliki i szafki nocne,
  • konsole,
  • biurka,
  • blaty i fronty kuchenne.

Na indywidualne zamówienie możemy przygotować wezgłowie łóżka, półki lub inne elementy zabudowy meblowej, w ramach której naturalne drewno połączymy z żywicą epoksydową w wybranym kolorze. W zależności od zamierzeń aranżacyjnych możemy skupić się wyłącznie na wypełnieniu naturalnych ubytków w drewnie (dla lepszego efektu poddajemy je pogłębieniu) lub stworzyć oryginalną aranżację, mozaikę lub inny wzór wykorzystując w tym celu elementy drewniane w dowolnych rozmiarach i kształtach.

Meble drewno i żywica epoksydowa – Warszawa, mazowieckie, okolica

stolik z drewna zatapianego w żywicyOfertę Kampwood kierujemy w szczególności do Klientów z terenu województwa mazowieckiego. Jednocześnie zapewniamy możliwość dostawy mebli do własnego montażu na terenie całego kraju. Przed złożeniem zamówienia zapraszamy do kontaktu w celu określenia indywidualnych warunków dostawy i montażu mebli.

Nasze meble wykonujemy ręcznie. To daje nam pełną kontrolę nad procesem produkcji, umożliwiając realizację niestandardowych projektów. Ofertę Kampwood dostosowujemy do potrzeb Klientów. Dbamy o to, aby zakupione u nas meble służyły przez lata, zachowując walory estetyczne i funkcjonalne. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą propozycją mebli z drewna zatapianego w żywicy epoksydowej. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.