szafy wnękowe - mazowieckieWnęki to doskonała przestrzeń do przechowywania. Można je adaptować na garderoby, szafy odzieżowe oraz przestrzeń do składowania sprzętu sportowego. W praktyce szafy wnękowe znacząco ułatwiają organizację i utrzymanie porządku we wnętrzach, dlatego cieszą się tak dużym zainteresowaniem w obiektach mieszkalnych i niemieszkalnych.

Jako dostawca wysokiej jakości mebli na zamówienie Kampwood oferuje zabudowy wnęk. Szafy wnękowe projektujemy i wykonujemy zgodnie z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami Klienta. Do produkcji naszych szaf i garderób wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały:

  • płyty fornirowane,
  • płyty laminowane,
  • płyty stolarskie,
  • fronty z drewna naturalnego,
  • fronty MDF,
  • fronty laminowane,
  • fronty lakierowane.

Na zamówienie możemy również wykonać zabudowę wnęki z wykorzystaniem drewna zatapianego w żywicy epoksydowej. W tej technologii wykonujemy przede wszystkim fronty meblowe, które odznaczają się niepowtarzalnym wzornictwem. Ze względu na wykorzystanie naturalnego materiału i możliwości barwienia żywicy na wiele kolorów uzyskujemy fronty charakteryzujące się oryginalną estetyką. Każdy z nich jest unikalny i niepowtarzalny.

Szafy wnękowe z naturalnego drewna i innych materiałów

Tam, gdzie liczy się trwałość i szlachetny charakter wykorzystanego materiału polecamy szafy wnękowe z drewna. Widoczne na powierzchni przebarwienia, sęki, pęknięcia, ubytki oraz inne niedoskonałości świadczą o naturalnym pochodzeniu materiału, jednocześnie stanowiąc najpiękniejszą ozdobę zabudowy. Szafy z drewna wykonujemy w różnych stylach, co pozwala na bezkompromisową realizację projektu aranżacji wnętrza i zachowanie poszczególnych jego elementów w ryzach spójnego designu.

Klientom, którzy zdecydują się na wykonanie szafy z naturalnego drewna zapewniamy profesjonalne doradztwo. Doradzamy w zakresie wyboru rodzaju drewna, jak również systemów przechowywania, które najlepiej odpowiadają konkretnym potrzebom. W naszych realizacjach sięgamy wyłącznie po systemy znanych i cenionych producentów. To stanowi gwarancję ich bezawaryjnej pracy przez długi czas użytkowania.

szafa wnękowa - mazowieckie

Jednocześnie dzięki pracy z szerokim wachlarzem materiałów konstrukcyjnych możemy przygotować dla Klienta projekt zabudowy wnęki w niemal każdym budżecie. Meble wykonujemy od podstaw ręcznie. To daje nam pełną kontrolę na każdym etapie realizacji zamówienia – od projektu, przez produkcję, aż po montaż szaf wnękowych. Realizujemy szafy wnękowe i garderoby dedykowane do użytku w sypialni, biurze, holu.

Wnęki – Warszawa, mazowieckie, okolica

Szafy wnękowe oferujemy wraz z usługą profesjonalnego montażu. Montaż realizujemy na terenie całego województwa mazowieckiego i okolicy. Dbamy o to, aby gotowa szafa spełniała Państwa oczekiwania. Była trwała i służyła przez lata. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.