kuchnia na wymiar - mazowieckieKuchnia jest sercem domu. Jej organizacja w sposób bezpośredni wpływa na funkcjonowanie całej rodziny. W Kampwood projektujemy i wykonujemy kuchnie na wymiar, których zadaniem jest odpowiadać na rzeczywiste potrzeby użytkowników. W tym celu wysokiej jakości materiały łączymy z cenionymi systemami kuchennymi, co gwarantuje niezawodność i trwałość zabudowy na lata. Dbamy również o organizację przestrzeni roboczej, która – jeśli zostanie odpowiednio zaplanowana – stwarza optymalne warunki do wspólnego przygotowywania posiłków.

Zależy nam na jakości oferowanych rozwiązań. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów, w które zaopatrujemy się u zaufanych dostawców. To daje nam pewność niezmiennie wysokiej jakości i ułatwia dobór materiału adekwatnie do potrzeb danego projektu. Do produkcji mebli kuchennych używamy:

  • płyt fornirowanych,
  • płyt laminowanych,
  • płyt stolarskich,
  • frontów z drewna naturalnego,
  • frontów MDF,
  • frontów laminowanych,
  • frontów lakierowanych.

Szeroki wachlarz materiałów do wyboru stwarza przestrzeń do tworzenia oryginalnych zestawień. Klientom, którym zależy na unikalnym charakterze kuchni na wymiar polecamy kuchnie z drewna naturalnego. Widoczne na powierzchni zabudowy odbarwienia, sęki i niedoskonałości świadczą o naturalnym pochodzeniu materiału i jego szlachetności. Jednocześnie, drewno naturalne i drewno zatapiane w żywicy epoksydowej pozwalają na realizację nietuzinkowych kompozycji kolorystycznych. Te ostatnie wykorzystujemy m.in. przy produkcji blatów kuchennych, frontów meblowych oraz blatów do stolików, stołów i konsoli.

Meble kuchenne i jadalniane

Uzupełnienie naszej oferty kuchni na wymiar stanowi propozycja stołów. Stoły wykonujemy z naturalnego drewna oraz drewna zatapianego w żywicy. Personalizacja stołu pozwala na bezkompromisowe dopasowanie aranżacji strefy jadalnianej do pozostałej zabudowy meblowej i stworzenie spójnej stylistycznie przestrzeni, w której poszczególne elementy wyposażenia korespondują z sobą wzajemnie się dopełniając.

Klienci zamawiający stół w Kampwood mogą liczyć na fachowe doradztwo w zakresie przygotowania indywidualnego projektu mebla, wyboru rodzaju drewna oraz określenia najbardziej optymalnej wielkości stołu. Wykonujemy stoły na potrzeby kuchni otwartych, jak i pomieszczeń zamkniętych o ograniczonym metrażu.

Kuchnie na wymiar – mazowieckie, Warszawa, okolica

kuchnia na wymiar - WarszawaKuchnie na wymiar oferujemy wraz z profesjonalnym montażem. Usługi stolarskie realizujemy na terenie miasta Warszawa i całego województwa mazowieckiego. zapewniamy również możliwość dostarczenia poszczególnych elementów zabudowy meblowej do Klientów z innych lokalizacji w kraju.

Meble Kampwood wykonujemy od podstaw ręcznie. To daje nam pełną kontrolę nad procesem produkcji i przekłada się na jakość oferowanej zabudowy. Nasze kuchnie charakteryzują się przemyślanym projektem, funkcjonalnym charakterem, trwałością oraz unikalną estetyką. Wykonujemy meble w różnych stylach, do wnętrz nowoczesnych i tradycyjnych. Każdorazowo dbamy o to, aby zakupione u nas meble służyły przez lata, nie tracąc przy tym na walorach wizualnych.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.